To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  normalny
Wyprzedane 40,00 zł Wyprzedane
  normalny
Wyprzedane 40,00 zł Wyprzedane

Pracuj efektywnie, zarabiaj więcej! Myśl jak lider przyszłości. Świadomie wykorzystuj potencjał swój i swoich współpracowników. Możesz być średni we wszystkim lub wybitny w jakimś obszarze - Twój wybór.
Zapraszam na warsztat, poprowadzony w oparciu o metodologię FRIS®.

FRIS® to polskie narzędzie rozwojowe oparte na psychologii poznawczej. Określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje - w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Korzyści z udziału w warsztacie:

 • Dowiesz się, w jaki sposób Twój styl myślenia wpływa na Twój sposób zachowania, komunikowania się, podejmowane decyzje.
 • Zrozumiesz co styl myślenia i działania mają do Twojej efektywności biznesowej, zarządzania ludźmi i procesami.
 • Zrozumiesz, dlaczego niektóre cele osiągasz łatwo, a inne stanowią dla Ciebie trudność. Być może odkryjesz, jak dalej kierować swoją firmą, co możesz zmienić, by mieć jeszcze lepsze wyniki.
 • Zrozumiesz styl myślenia Twoich współpracowników - będziesz lepiej przydzielał zadania, wykorzystywał potencjał i różnorodność swojego zespołu.
 • Zaczniesz dostrzegać korzyści, jakie może wnieść ktoś, kto myśli inaczej niż Ty.
 • Będziesz się efektywniej rozmawiał i szybciej dopinał interesy z Twoimi klientami.
Kogo zapraszamy?
 • właścicieli małych i średnich firm, osoby prowadzące własną działalność - by byli bardziej efektywni wprowadzeniu swojego biznesu i więcej zarabiali 😊,
 • menedżerów, szefów zespołów - by świadomie wykorzystywali potencjał swoich współpracowników, by wiedzieli jak czytać "mapę mocy" swojego zespołu,
 • osoby zainteresowane rozwojem własnym, by byli jeszcze lepsi tam, gdzie są dobrzy.

Dodatkowa ATRAKCJA:

 • Wśród osób biorących udział w warsztacie przeprowadzony zostanie Konkurs.
 • Do wygrania indywidualny Raport FRIS® wraz z sesją informacji zwrotnej.
 • Podczas warsztatu, na żywo, będą powstawały wizualne notatki nawiązujące do stylów myślenia FRIS®.

Informacje organizacyjne:

 • Dokonanie płatności jest warunkiem koniecznym rezerwacji miejsca na szkolenia.
 • Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia liczba miejsc jest ograniczona.
 • Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu: j. fabisiak@sagres.pl.

To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS®" - akcji, w ramach której 26-27 października 2018 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

Prowadzący:
Joanna Fabisiak

Akredytowany Coach Izby Coachingu, Certyfikowany Trener FRIS® , trener rozwoju osobistego.Od ponad 10 lat związana z branżą szkoleniową i rozwoju osobistego.Na szkoleniach zaraża pozytywną energią i zachęca do proaktywności. Jako coach towarzyszy klientom w inspirującej drodze zmian, przekraczaniu ograniczających blokad, odkrywaniu wewnętrznego potencjału i zwiększania swojej osobistej efektywności.Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji biznesowej, przywództwa, budowania zespołów. Przeprowadza zespoły pracownicze przez procesy zmian, pomaga rozwiązywać konflikty i wzmacniać wewnętrzny potencjał. Wspomaga w rozwoju kadry kierownicze, wyposażając w niezbędne narzędzia menedżerskie. Przygotowuje przedsiębiorców do kontaktów z mediami; uczy jak występować na forum, jak zachowywać się przed kamerą. Współpracuje z wyższymi uczelniami - prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych.Doświadczenia zawodowe zdobywała w pracy w biznesie (obszar PR, kontakty z mediami) oraz w administracji publicznej.

Rysunkiem towarzyszyć będzie:
Łukasz Brzeziński, Erickson Professional Coach ICF ACTP®. Pasjonat myślenia wizualnego, uczy sketchnotingu, czyli robienia rysunkowych notatek i flipów; trener biznesu, nauczyciel akademicki.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz